Jestem architektem uprawnionym, prowadzę własna praktykę zawodową.
    Posiadam duże doświadczenie przy całym procesie inwestycyjnym. Dotychczas brałem udział w opracowaniu koncepcji konkursowych portów lotniczych w Lublinie, Kielcach i Gdyni. W przypadku Terminala GA Gdyni brałem czynny udział w opracowaniu dokumentacji projektowej a także nad jego realizacją w ramach nadzorów autorskich. W latach 2013-2018 odbywałem Studia Doktoranckie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. W ich trakcie gromadziłem materiały i prowadziłem badania dotyczące Regionalnych Portów Lotniczych w Polsce. Obecnie uczestniczę w pracach nad Centralnym Portem Komunikacyjnym.

    Brałem udział przy opracowywaniu następujących typów obiektów:

●   użyteczności publicznej - w tym uzgodnień z inwestorem oraz instytucjami zewnętrznymi (tj. konserwatorem zabytków, sanepidem, urzędem celnym, strażą graniczną i pożarną itp.) Ponadto przygotowanie dokumentacji przetargowej, przedmiarów i kosztorysów

●   przemysłowych - w tym magazynów wysokiego składowania, pomieszczeń ATEX (zagrożonych wybuchem), chłodni, mrożni itp. Hal na linie produkcji spożywczej zgodnych ze standardami HACAP.

●   zamieszkania zbiorowego - od analizy chłonności, poprzez cały proces projektowy wraz z uzgodnieniami i koordynacją, po nadzory autorskie na budowie

●   zabytkach - inwentaryzowanie i modernizacja wraz z przygotowaniem materiałów stanowiących podstawę do analiz urbanistycznych, opinii i ekspertyz, wykonie i uzgodnienie projektów rozbiórek.


Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

arch. Miłun Trzaskowski

telefon 509-691-492
architekt@milun-trzaskowski.pl


Zapraszam także na stronę Koncepcji Centralnego Portu Lotniczego w Nowym Mieście nad Pilicą mojego autorstwa:
epnm-airport.plWszystkie grafiki i wizualizacje zamieszczone na niniejszej stronie są mojego autorstwa i chroni je prawo autorskie. Nieautoryzowane przetwarzanie, modyfikowanie zarówno fragmentów jak i całosci zabronione. Grafik nie można kopiować, nagrywać, reprodukować, publikować w jakikolwiek sposób i przy użyciu jakichkolwiek narzędzi, bez pisemnej zgody autora.