Jestem architektem uprawnionym, prowadzę własna praktykę zawodowa, należę także do zespołu projektowego firmy AR-PRO.
    Posiadam duże doświadczenie przy całym procesie inwestycyjnym. Brałem udział przy opracowywaniu następujących typów obiektów:

●   użyteczności publicznej - w tym uzgodnień z inwestorem oraz instytucjami zewnętrznymi (tj. konserwatorem zabytków, sanepidem, urzędem celnym, strażą graniczną i pożarną itp.) Ponadto przygotowanie dokumentacji przetargowej, przedmiarów i kosztorysów

●   przemysłowych - w tym magazynów wysokiego składowania, pomieszczeń ATEX (zagrożonych wybuchem), chłodni, mrożni itp. Hal na linie produkcji spożywczej zgodnych ze standardami HACAP.

●   zamieszkania zbiorowego - od analizy chłonności, poprzez cały proces projektowy wraz z uzgodnieniami i koordynacją, po nadzory autorskie na budowie

●   zabytkach - inwentaryzowanie i modernizacja wraz z przygotowaniem materiałów stanowiących podstawę do analiz urbanistycznych, opinii i ekspertyz, wykonie i uzgodnienie projektów rozbiórek.


Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

arch. Miłun Trzaskowski

telefon 509-691-492
architekt@milun-trzaskowski.pl


Zapraszam także na stronę Koncepcji Centralnego Portu Lotniczego w Nowym Mieście nad Pilicą mojego autorstwa:
epnm-airport.plWszystkie grafiki i wizualizacje zamieszczone na niniejszej stronie są mojego autorstwa i chroni je prawo autorskie.